Информация о конкурсах: Fotokonkurss "Auk seinas"

Fotokonkurss "Auk seinas"

Delfi ja TV3 fotokonkursile „Auk seinas“ ootame fotosid, mis on humoorikad ja üles võetud Eesti erinevates kaubanduskeskustes liikuva kuubiku sees.

Konkursi tingimused
1. Delfi koostöös telekanaliga TV3 korraldavad fotokonkursi „Auk seinas“.
1.1. Veebikeskkond Delfi Pilt koostöös telekanaliga TV3 korraldavad fotokonkursi „Auk seinas“.
1.2. Konkurss kestab 16. märts 2009 kuni 05. aprill 2009.
2. Tingimused esitatavatele töödele
2.1. Konkursile ootame fotosid, mis on humoorikad ja mis on tehtud Eesti erinevates kaubanduskeskustes etteantud kuubiku sees. Kuubik on kaubanduskeskustes järgmistel aegadel: 16.-22.03 Viru keskus, Ülemiste keskus, Tartu kaubamaja; 23.-29.03 Kristiine keskus, Tartu Lõunakeskus, Pärnu Kaubamajakas, 30.03-5.04 Tartu Tasku, Pärnu Portartur, Rakvere Põhjakeskus.
2.2. Iga osaleja saab konkursile esitada kuni 5 pilti.
2.3. Pildile võib anda vaba pealkirja ja soovitatavalt ka kirjelduse.
2.4.Tööde vastavuse üle konkursi tingimustele otsustab konkursi koordinaator.
2.5. Pildi töötlemisel on lubatud:
— Valgetasakaalu (white balance) korrigeerimine
— Crop, sealhulgas ka crop, mis korrigeerib sirgjooni
— Tolmuplekkide eemaldamine kloonimise teel
— Punaste silmade eemaldamine
— Blur, mis katab kogu pilti
— Unsharp mask, mis katab kogu pilti
2.6. Muul moel digitaalselt töödeldud pildid eemaldatakse konkursilt.
3. Konkursil osalemine
3.1. Konkursil osalemiseks tuleb registreeruda Delfi Pildi kasutajaks.
3.2. Konkursil ei pea avaldama oma päris nime, Delfi Pildis saab endale valida pseudonüümi. Võitjatega võetakse ühendust e-posti teel. Kasutajate e-posti aadress ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele.
3.3. Korraldajal on õigus konkursilt kõrvaldada fotosid, mis on igas vanuses vaatajaskonnale sobimatud, kedagi laimavad ja/või solvavad või mis ei kvalifitseeru antud konkursi võistlustööna.
3.4. Fotokonkursile töid esitades kinnitab osaleja, et omab vastavate piltide õigusi. Konkursil osaleja vastutab kolmandate osapoolte võimalike pretensioonide eest enda poolt esitatud tööde ulatuses.
3.5. Pildi üleslaadimisel kinnitab osaleja, et on tutvunud konkursi tingimustega.
3.6. Ebakorrektsete e-posti aadressi esitamisel, autoriõiguste rikkumisel, ebaausal teel võistlustööde ettepoole hääletamisel jms rikkumiste puhul võidakse kõrvaldada kasutaja ja tema pildid konkursilt.
4. Auhinnad
4.1. Saadetud fotode hulgast valivad Delfi esindajad, TV 3 esindajad ja avaliku elu tegelased välja parima töö. Konkursi peaauhinnaks on fotopoe 1000kroonine kinkekaart, lisaks saavad 10 parimat tööd telesaate logoga saunalinad.
4.2. Juhul, kui võitja loobub isiklikel põhjustel peaauhinnast, on korraldajatel õigus loovutada auhind järgmisele kandidaadile.
5. Korraldajatel on õigus avaldada konkursile esitatud pilte trükiajakirjanduses ja veebis antud fotokonkursiga seonduvalt.