Konkursi info: Fotokonkurss: "Beebi esimene naeratus"

 


Fotokonkurss „Beebi esimene naeratus“

Beebi esimene naeratus jääb kõikidele värsketele lapsevanematele igaveseks meelde. Selles on midagi erakordselt lummavat ja uskumatult siirast. Jaga oma rõõmuhetke meiega, saada pilt oma pisibeebi esimesest naeratusest Naisteka fotokonkursile, et sinu lapse silmade sära rõõmustaks ka teisi!;

REEGLID

1. Osalema on oodatud kõik fotohuvilised olenemata vanusest ja varasemast erialasest koolitusest.

2. Fotosid saab konkursile esitada ajavahemikul 17 - 24. jaanuar. 2012

3. Fotokonkursile tohib esitada ainult neid fotosid, mille avaldamisõigused kuuluvad esitajale.

4. Esitada saab ainult meedias avaldamata fotosid.

5. Üks osaleja võib konkursile esitada kuni 3 erinevat tööd.

6. Konkursile saab esitada fotosid ainult virtuaalsel kujul jpg formaadis.

7. Pilte saab konkursile esitada veebiaadressil pilt.delfi.ee

8. Iga esitatud foto juurde lisatakse autori nimi, vanus, e-posti aadress ja kontakttelefon. Esitatud fotod peavad olema pealkirjastatud.

9. Osavõtja vastutab enda ja fotode kohta esitatud andmete õigsuse eest ning kinnitab, et ta on konkursile saadetud fotode autor, et tema esitatavad fotod pole varem teistel võistlustel auhindu võitnud.

10. Konkursile esitatud fotosid hindavad Delfi kasutajad, kes saavad anda hääli oma lemmikute poolt. Enim hääli saanud foto on konkursi võitja, auhinnalised on ka teine ja kolmas koht.

11. Korraldajal on õigus konkursilt kõrvaldada fotosid, mis on igas vanuses vaatajaskonnale sobimatud, kedagi laimavad ja/või solvavad või mis ei kvalifitseeru antud konkursi võistlustööna.

AUHINNAD

Parima foto saatjale on auhinnaks 30 euro väärtuses kinkekaart BeebiCenterilt  ning asjalik abimees värsketele papadele: „Beebi isa käsiraamat“ kirjastuselt Hea Lugu. Teise ja kolmanda koha auhinnaks on keha- ja juustepesugeelist, vannivahust ning põllest koosnevad kinkekomplektid orgaanilise kosmeetika veebipoelt www.allorganic.ee. Teise koha pakki paneme lisaks retseptiraamatu kõige pisematele: „Esimesed ampsud. Pisikeste silmaterade lemmiktoidud“ kirjastuselt Hea Lugu ning kolmanda koha väärilise foto saatjale anname lisaks kinkekomplektile veel asjaliku raamatu lapsevanematele „Aita oma lapsel silma paista“ kirjastuselt Pegasus.

 

FOTOKONKURSI AJAKAVA

17.-24. jaanuar - piltide saatmine;

25.-31. jaanuar - piltide hääletamine

1. veebruar - võitja väljakuulutamine