Konkursi info: Fotokonkurss "Eesti otsib ilusaimat naeratust"


Kliinik 32 ja Delfi Pildi fotokonkurss "Eesti otsib ilusaimat naeratust"

November on Tervete hammaste kuu. Ilus naeratus saab alguse tervetest hammastest. Oluline on ka igemete tervis - igemehaigused on kaariese kõrval teiseks enamlevinud haiguseks ning uuringud näitavad, et mingit vormi igemehaigust on põdenud või põeb oma elu jooksul hinnanguliselt 90% inimestest. Tervete hammaste ja igemete saamiseks tuleb neid õigesti hooldada ning veelgi enam – teada, kuidas seda teha.

Delfi ja Kliinik 32 koostöös toimub fotokonkurss Eesti ilusaimate ja tervemate naeratuste leidmiseks, mille raames on kõigil Eesti inimestel võimalus saada kompliment oma naeratusele ning ühtlasi valida Eesti kõige kenamad naeratused.

Delfi Pildi kasutajaks saad registreerida siit.

 

Konkursi tingimused

1. Veebikeskkond Delfi Pilt ja hambaravikliinik Kliinik 32 korraldavad fotokonkursi „Eesti otsib ilusaimat naeratust“

1.1 Konkurss kestab 2. november 2010 kuni 27. november 2010.

2. Tingimused esitatavatele töödele

2.1. Konkursile ootame temaatilisi pilte naeratustest. Pildid võivad olla tehtud viimase kolme aasta jooksul.

2.2. Iga osaleja võib esitada konkursile piiramatul arvul töid. Ühest inimesest saab esitada vaid ühe pildi.

2.3. Tööde vastavuse üle konkursi tingimustele otsustab konkursi koordinaator.

2.4. Esitatavate tööde minimaalseks pildisuuruseks võib olla 1800*1200 pikslit.

2.5 Pildi töötlemisel on lubatud:
Terve pildi valgetasakaalu (white balance) korrigeerimine
Crop, sealhulgas ka crop, mis korrigeerib sirgjooni
Tolmuplekkide eemaldamine kloonimise teel
Punaste silmade eemaldamine
Blur, mis katab kogu pilti
Unsharp mask, mis katab kogu pilti

2.6. Muul moel digitaalselt töödeldud pildid eemaldatakse konkursilt. Sealhulgas ei ole lubatud suupiirkonna digitaalne töötlemine – heletumeduse korrigeerimine, valgetasakaalu korrigeerimine üksnes suu piirkonnas, brush ja dodge vahendite kasutamine suupiirkonnas.

3. Konkursil osalemine

3.1. Konkursil osalemiseks tuleb registreeruda Delfi Pildi kasutajaks.

3.2. Konkursil ei pea avaldama oma päris nime, Delfi Pildis saab endale valida pseudonüümi. Võitjatega võetakse ühendust e-posti teel. Kasutajate e-posti aadress ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele.

3.3. Korraldajal on õigus konkursilt kõrvaldada fotosid, mis on igas vanuses vaatajaskonnale sobimatud, kedagi laimavad ja/või solvavad või mis ei kvalifitseeru antud konkursi võistlustööna.

3.4. Fotokonkursile töid esitades kinnitab osaleja, et omab vastavate piltide õigusi. Konkursil osaleja vastutab kolmandate osapoolte võimalike pretensioonide eest enda poolt esitatud tööde ulatuses.

3.5. Pildi üleslaadimisel kinnitab osaleja, et on tutvunud konkursi tingimustega.

3.6. Osaleja vastutab selle eest, et nii töö autor kui fotol kujutatud inimene nõustuvad konkursi kõigi tingimustega, sealhulgas fotode avaldamise ja avaliku kasutamisega.

3.7. Ebakorrektsete e-posti aadressi esitamisel, autoriõiguste rikkumisel, ebaausal teel võistlustööde ettepoole hääletamisel jms rikkumiste puhul võidakse kõrvaldada kasutaja ja tema pildid konkursilt.

4. Auhinnad

4.1. Saadetud fotode hulgast valivad žürii välja 5 ilusaimat naeratust. Žüriisse kuuluvad: Kliinik 32 peaarst dr. Lauri Vahtra, lauljatar Birgit Õigemeel ning Delfi fotograafid.

1.-5. koht saavad igaüks auhinnaks Kliinik 32 Hammaste Sügavpuhastuse kinkekaardi

Võitjateks kuulutatakse ning auhinnad saavad fotodel kujutatud isikud, kes võivad, aga ei pruugi olla foto autorid või Delfi fotokeskkonna kontoomanikud.

4.2. Juhul, kui võitja loobub isiklikel põhjustel auhinnast, on korraldajatel õigus loovutada auhind järgmisele kandidaadile.

5. Korraldajatel on õigus avaldada konkursile esitatud pilte trükiajakirjanduses, veebis, välimeedias ning Hammaste tervise kuuga seonduvalt.