Konkursi info: Fotokonkurss "Minu lemmiksportlane"

Fotokonkurss "Minu lemmiksportlane"

„Minu lemmiksportlane“ konkursile ootame heade tabamustega fotosid oma lemmiksportlasest, mis on tehtud nii Eestis kui ka välismaal. Nüüd on sul võimalus laadida üles ja näidata teistele, milline sportlane on just sulle kõige sümpaatsem. Loe ka sportlaste tegemistest uuest spordiportaalist sport.delfi.ee.
Konkurss kestab 6. august - 6. september 2009.
Saadetud fotode hulgast valivad Delfi fotograafid välja võitja. I koht saab auhinnaks Viimsi Sisekardiraja kinkekaardi 1500 krooni väärtuses, II koht 1000 krooni ja III koht 500 krooni väärtuses.

Konkursil osalemise tingimused

* Konkursil osalemiseks on vaja registreeruda Delfi Pildi kasutajaks.
*
Pildi esitamisel konkursile kinnitab osaleja, et on tutvunud konkursi tingimustega ja kohustub neid täitma.
* Konkursil osaleja ei pea avaldama oma päris nime, Delfi Pildis saab endale valida pseudonüümi. Võitjatega võetakse ühendust e-posti teel. Kasutajate e-posti aadress ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele.

* Fotokonkursile töid esitades kinnitab osaleja, et omab vastavate piltide õigusi. Konkursil osaleja vastutab kolmandate osapoolte võimalike pretensioonide eest enda poolt esitatud tööde ulatuses.
*
Korraldajal on õigus konkursilt kõrvaldada fotosid, mis on igas vanuses vaatajaskonnale sobimatud, kedagi laimavad ja/või solvavad või mis ei kvalifitseeru antud konkursi võistlustööna. Tööde vastavuse üle konkursi tingimustele otsustab konkursi koordinaator.
*
Ebakorrektsete e-posti aadressi esitamisel, autoriõiguste rikkumisel, ebaausal teel võistlustööde ettepoole hääletamisel jms rikkumiste puhul võidakse kõrvaldada kasutaja ja tema pildid konkursilt.
*
Juhul, kui võitja loobub isiklikel põhjustel peaauhinnast, on korraldajatel õigus loovutada auhind järgmisele kandidaadile.
*
Korraldajatel on õigus avaldada konkursile esitatud pilte trükiajakirjanduses ja veebis antud fotokonkursiga seonduvalt.


Nõudmised konkursile esitatavatele fotodele

* Konkursile esitatavale fotole peab andma pealkirja, soovitatavalt ka kirjelduse.
* Piltide digitaalne töötlemine pole lubatud, välja arvatud:
- valgetasakaalu korrigeerimine
- crop, sealhulgas ka crop, mis korrigeerib sirgjooni
- tolmuplekkide eemaldamine kloonimise teel
- punaste silmade eemaldamine
- blur, mis katab kogu pilti
- unsharp mask, mis katab kogu pilti
Muul moel digitaalselt töödeldud pildid eemaldatakse konkursilt.