Näita Cooliris'ega! Slaidishow
BMW kabriolet 1938 a.


Algne (värviline) on albumis ,,AKTID''.

Kommentaare: 2 - Hinne: 4.33
Hommik kiisuga. Töödeldud DAP-ida.


Pärast valmimist tehtud koopia mis töödeldud DA Painteriga režiimis Golden Age, Avatud PhotoShopis, kleebitud alla originaal ja pealmisel töödeldud pildil kustutatud ´´pehme´´ 5% kustukummiga (Erazer) peened detailid sobivalt läbipaistvaks, et originaali teravus mõjule pääseks. Siis kihid kokku liita ja vajadusel sobiva suurusega pintsliga veel kergelt midagi rõhutada, salvestada, ja kõik!

Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
Singer


Siin kehtivad samuti eelnevate juures tehtud muudatused.

Kommentaare: 4 - Hinne: 4.86
Aasta 1938.


Tausta kiht PhotoShopis tugevalt ´´Blurr´´-ga teravusest välja viidud ja pealmiste (esiplaani) detailide kihid taustaga kokku liidetud. Programmiga DAP kergelt töödeldud ja nagu eelmise pildi kirjelduses oeiginaal alla, nägu - eriti silmad - pealmisel kohil peaaegu täielikult ära kustutatud, samuti apelsinid esile toodud ja kihid kokku nagu ennegi.

Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
Vaikelu. PS +  DAPainterPRO_ 4.1 _Golden Age + PS.


Töötlused jätkuvad. Varasem PhotoShopiga tehtud pilt siin täiendatult, töödeldud DAPainter pro 4.1 seades ´´Golden Age´´ ja viimistletud veel PS-iga.

Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
Täiendatud ja DAP-iga töödeldud.


Prindiks kohandatud 08.04.2016. Tuli suurelt prinditult väga hea pilt! (PhotoShopist ps-i värvideg, mitte printeri pakutud!) Seega õnnestunud tagasihoidlik töötlus!

Kommentaare: 3 - Hinne: 4.67
Õhtu muusikasalongis 2

Viimane ´´sära´´ ,mida stiil võimaldas, sai välja pigistatud! Suure prindina peaks vägev tulema.
Muide vaadata tuleb ka ikka maksimaalses suuruses! Ainult siis saab näha detaile ja joonise struktuuri.

Kommentaare: 7 - Hinne: 5.00
Emandate vandenõu 2.
Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
Suvine pööripäev-2 Gasual
Kommentaare: 6 - Hinne: 4.78
Sulejoonis
Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
Sulejoonis + originaal

Siin tegin sulejoonistuse peale P.S.-iga Copy-Paste originaalse värvipildi ja nihutasin selle Laiery (kihi) Opacity (läbipaistvuse) nihikut vasakule kuni sain nii suure läbipaistvuse, et värvid ikka veidi nähtavad oleksid. Siin paistavad peaaegu olematud, aga enda arvutis on parajalt aimatavad. Siis liitsin kijit kokku ja salvestasin pildi.
Ei pea selleks P.S. olema. GIMP peaks ka seda võimaldama või kõik proged mis kihtidega töötada võimaldavad. Neid on netis kümneid ja mitmed lihtsad tasuta. Tuleb otsida. Kellel huvi, see leiab! Ega ühtki absoluutselt head fotot ka ei saa ilma väikse sekkumiseta! Kui mõni superfoto autor vannub isa, poja ja Püha vaimu nimel, et ta pole vähimatki parandust teinud, siis 90% juhtudel ta valetab! See inf pärineb saidilt ´´deviantART´´, kus on liikmeid umbes 300 000 000! Digikunstnikest amatöörideni ja maalikunstnikest koomiksite joonistajateni. Isegi tordikaunistajad on seal ühinenud! Momendil peaks olema juba ühingute arv 500 ligidal. Seal on mida vaadata, ainult maailma tip ...

Loe lisaks ...
Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
loojang viaduktilt

Leidsin postkastist pakkumise pilditöötluse proge proovieksemplari allatõmbamiseks proovimise ajaga 10 päeva. No tõmbasin siis ja proovisin tutvuda katsetamiega. Mõned asjad panen siia albumisse. Originaalid on mu pärisalbumis. Palju vidinaid on sellel mis teevad pildist ´´hagu´´ või ümberläinud tindipottide tekitatud laike. aga 3 - 4 asjalikumat on ka, Iga võimalusega (umbes 50 varianti) saab töödelda seinast-seina. Nihuta kümmekond nihikut siia-sinna ja vea pildile tekkinud väikest ruudukujulist selekteeringut, milles tekkivad muudatused, hiirega mööda pilti ja vaata kas selles ruudus valitud muudatused kogu pildi erinevates osades meeldivad, või tuleb pilti enne mõnest kohast näiteks taevast tumedamaks või heledamaks teha. (See eeldab mõne pilditöötlusproge olemasolu!) Nii valid aina uusi stiile ja näpid jälle nihikutel pliiatsi või tindi joonestiku või mingi soditud tausta või canva või paberi. Siis valid enda värvid või need mis fotol või kogunu sule- või pliiatsijoonistuse ilma värvideta või lisad nihik ...

Loe lisaks ...
Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
vaikelu nunnuga-2
Kommentaare: 4 - Hinne: 5.00
Esimene proov järeltöödeldud.

Must-valgel originaalil oli õrn koidupuna, aga AKVIS ´´kaotas´´ selle ära. Nüüd lisasin selle PS-iga. Ainult MV pilt tundus kuidagi elutu! Lisaks kloonisin PS-iga hanede ümber tumedama viirutuse ülejäänud taevaga sarnaseks. Selle proge viga, et tekitab viirutuse režiimis selliseid tumedaid alasid objektide ümber!
Vaata neid eelmisel pildil enne siinset korrigeerimist.

Kommentaare: 2 - Hinne: 5.00
sügis

Sügise vist sulejooniseks töötlemisel nihutasin töötlemise eel nihikuga veidi värve, sest see ei kõlvanud must-valgena kuhugi! Järeltöötlust ei vajanud.

Kommentaare: 5 - Hinne: 4.78
aeg... Pencil High
Kommentaare: 2 - Hinne: 5.00
põhjarannik. Charcoal Lowe
Kommentaare: 1 - Hinne: 5.00
Pööning  Charcoal High.
Kommentaare: 1 - Hinne: 5.00
Talv1

Ei tee paha vaadata kõiki pilte maksimaallselt suurelt ehk täpsemalt: Mitte kuvari ekraani suuruselt vaid tegelikus suuruses, kerides ja nihutades hiirega servast servani , et kogu pildi nurgad ka kordamööda nähtavale tuleksid. Siis saab tegeliku ülevaate.
Selleks peab kuvari aken olema lukustatud ekraani suuruseks, klikkides üleval paremal nurgal akna alla minimeerimise ja sulgemise (risti) vahele jääval ruudul, kui see ei ole juba´´kahekordne´´, et muuta ta kahekordseks (teine ruut alumise peal) ja vajadusel vasakus nurgas üleval suurt kaheksanurkset ´´tärni´´, et taastuks täissuuruses pilt millel on all ja paremal serval nn. ´´kerimise´´ või nihutamise ribad.
Kahjuks paljud seda veel ei tea.

Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
Talv-2
Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
Sügis. B&W  Sketch
Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
Sügis. Lead Pencil + Texture

Seda vaata ka täies suuruses nagu print peaks tulema! Muidu pole mõtet üldse vaadata...

Kommentaare: 3 - Hinne: 5.00
AKVIS ArtWork. Õli. Light Strokes
Kommentaare: 4 - Hinne: 5.00
AKVIS ArtWork, Pen, Sketch
Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00

Albumi info

 

Kahekesi AKVIS-ega.ja DAPainter PRO 4-ga.

Albumid: 3 / 8

Kasutaja info

 
  • osanik
  • Kasutaja alates:18 märts 2007
  • Albumeid / Pilte:8 / 321