Näita Cooliris'ega! Slaidishow
SURMATANTS

NB!
MATERJALI ÕIGSUSE KOHTA PÄRIJATELE LINK: http://www.hot.ee/lvpfoorum/euroopa_01.htm

ERITI ORIGINAALDOKUMENDID ARTIKLI ALL PUNKTID 1 - 7. EDU SILMARINGI LAIENDAMISEL!

Andmed on viimseni otsitud netist põhiliselt lääne- ja samuti varem okupeeritud maade säilikute seast ja wikibediatest. Isikute näod on originaalid, mundreid tuli eraldi otsida, sest väga harva pildistatakse riigimehi täies pikuses ja mitte kunagi sarnastes tegevustes! ja külgvaates. Värvifotod olid neil aegadel peaaegu olematud. ja netist pole mõtet otsidagi. Eriti I ilmasõja ajal. Seega kõik tegelased on töödeldud värvilisteks must-valgetest piltidest mis omakorda on koostatud paljudelt erinevatelt piltidelt võetud detailidest ja paljudele riided ja zestid joonistatud.. Tehnika on netist otsitud ja sobivaks töödeldud ning eranditult värvitud. Eestikeelne variant tuleb varsti. See on mõeldud rohkem neile kes õppivad ennem inglist , aga mitte mingil juhul eesti keelt ja ajalugu sealt kus seda ringi ei kirjutata nagu mujal maailmas. See oli ...

Loe lisaks ...
Kommentaare: 10 - Hinne: 4.33
  Dance of Death. The first half of the 20th century. Corrected


NB!
MATERJALI ÕIGSUSE KOHTA PÄRIJATELE LINK: http://www.hot.ee/lvpfoorum/euroopa_01.htm

ERITI ORIGINAALDOKUMENDID ARTIKLI ALL PUNKTID 1 - 7. EDU SILMARINGI LAIENDAMISEL!

Andmed on viimseni otsitud netist põhiliselt lääne- ja samuti varem okupeeritud maade säilikute seast ja wikibediatest. Isikute näod on originaalid, mundreid tuli eraldi otsida, sest väga harva pildistatakse riigimehi täies pikuses ja mitte kunagi sarnastes tegevustes! ja külgvaates. Värvifotod olid neil aegadel peaaegu olematud. ja netist pole mõtet otsidagi. Eriti I ilmasõja ajal. Seega kõik tegelased on töödeldud värvilisteks must-valgetest piltidest mis omakorda on koostatud paljudelt erinevatelt piltidelt võetud detailidest ja paljudele riided ja zestid joonistatud.. Tehnika on netist otsitud ja sobivaks töödeldud ning eranditult värvitud. Eestikeelne variant tuleb varsti. See on mõeldud rohkem neile kes õppivad ennem inglist , aga mitte mingil juhul eesti keelt ja ajalugu sealt kus seda ringi ei kirjutata nagu mujal maailmas. Se ...

Loe lisaks ...
Kommentaare: 13 - Hinne: 4.38
Keskaeg

Jube keeruline oli ikka keskajal konkurendist lahti saada. Kogu jook vaja mürgitada ja selleks oli vaja sellele juurde pääseda ja kõik mürgitada! Nüüd on see lihtsamast lihtsam! kogu rahva vaimne isa saadab ühe sõbra välismaale põgenenud konkurendile külla, see poetab 1 grammi radioaktiivset polooniumi ´sõbra ´´eluruumi ja sõidab koju tagasi, kus tehakse kiiresti ´´rahvasaadikuks ja antakse diplomaadi pass, mis teeb ta puutumatuks!

Kommentaare: 7 - Hinne: 5.00
Quo vadis EU?
Kommentaare: 3 - Hinne: 4.50
Tegin need pildid umbes 2008 aastal. Olen vist selgeltnägija?
Kommentaare: 6 - Hinne: 3.80
Quo vadis EU? (2)

Kui madalale saab veel langeda?

Kommentaare: 4 - Hinne: 4.17
Kipub ununema...

sm. Linter ja teised ´´öise häbi´´ liikmed! Juba pikemat aega ei näi teil jätkuvat nn. Aprillimarodöörluse järjekordse aastapäeva demonstratsioonil sellest vanast sündmusest rohkem fotosid kui kaks ja neil ainult meie tublid politseinikud. Aitan järjekordselt teid hädast välja ja riputan enda kollektsioonist ühe pildi siia albumisse. Järgmine kord palun pöörduge aegsasti minu poole palvega eraldada mõned kõnekad pildid teie kangelaslikusest. Teen seda meeleldi! Kahjuks mul ei ole videot kus te karjusite: ´´Rossiiiaaa´´ ja ´´vsjo eto naše´´ ; aga seda võite ise karjuda! 10 - 15 kõri teid ikka kokku leiate ja kui pooltel hääl korras, siis kõlab küll!

Kommentaare: 1 - Hinne: 5.00
krimm,  ´´referendum´´
Kommentaare: 1 - Hinne: 4.67
,,Šestjorka´´

Suurt tähelepanu pälvinud pilt, sobib paremini albumi kaanepildiks!

Kommentaare: 4 - Hinne: 4.42
Tsirkus XXI saj. 3. vaatus laieneb

Peamisi osatäitjaid tuleb juurde...

Tänaseks, 13. 10. 2015 on see vaatus läbi! Aga etendus jätkub...

Nii vinged etendused antakse euroopas, et ei saa mitte jäädvustamata jätta! Muinasjute puistatakse nagu varrukast, üks hullem kui teine. Peaasi, et mitte kohe ei lõppeks, vaid ikka suure üldise kaosega!

Kommentaare: 1 - Hinne: 5.00
Kollektsionäär NB! Täiendatud 28.07.14.

Hobbi: Euroopa Liidu vabatahtlike hampelmannide kogumine.
Vanga oli ennustaja, kes pani kuni surmani kõik paika. Kõik ennustused läksid täide. Kas nüüd eksis?

Täiendasin 28.07.14. pilti seoses järgmise hampelmanni avalikuse ette ilmumisega.

Kommentaare: 3 - Hinne: 4.87
Saksa armee


NATO kokkulepete kohaselt kohe tegevuses osalevatest lennukitest on selleks kõlblikud ainult 2/3 ja tankidega sama kurb lugu! Koptereid pidi ainult 1 (üks!) korras olema!!! Sellest uudisest siis see pilt!

Kommentaare: 0 - Hinne: 5.00
Kui see pole sõda, siis mis asi see on?

Miks USA President Roosevelt ei tahtnud eriteenistuse ettekandest venemaale viidud poola ohvitseride massimõrvadest midagi teada?
Miks USA President Obama ei taha kuulda ega näha mis TEGELIKULT ukrainas toimub ja vaatamata senati ning mõjukate võimumeeste nõudmisele saata Ukrainale kaitserelvastust? Näiteks moodsaid ja ülitäpseid tankitõrjerakette?
Isegi Lukashenka ütles, et ilma USA-d kaasamata see jama ukrainas ei lahene.

Kommentaare: 3 - Hinne: 5.00
Ehmunud vanale partnerile...
Kommentaare: 2 - Hinne: 4.80
Saksamaa 20??  aastal?
Kommentaare: 16 - Hinne: 4.83

Albumi info

 

poliitika

Albumid: 2 / 3

Kasutaja info

 
  • osanik
  • Kasutaja alates:18 märts 2007
  • Albumeid / Pilte:3 / 170